Telefon:
Telefon : +90 212 511 03 31

GİZLİ SES KAYIT

Fırsat Ürünleri

BLOG

SIKÇA SORULANLAR

Birçok alnda kullanım imkanı sağlayan ses kayıt cihazları artık daha gizli, usb flash disk görünümüne sahip bu gizli ses kayıt cihazları ile çok daha uzun süreler gizli ses kayıt yapabileceksiniz. Bir çok kişi yoğun iş hayatı veya özel sebeplerden dolayı sitresli  olabilir, herşeyi aklında tutamayabilir, özellikle not tutma gibi bir alışkanlığı yoksa işler dahada karışır. bu kategoride bulunan ses kayıt cihazlarını günlük hayatınızda çok daha işlevsel olarak kullanabilirsiniz. Nasılmı?
işyerinde toplantıdasınız, saatlerce süren toplantıda konuşulanlar, verilen kararlar, alınan notlar vs maalesef aklınızda kalmayabilir. Bu sırada devreye gizli ses kayıt cihazları girer. 2-3 Güne kadar gizli ses kayıt yapabilen bu cihazlar ile yapılan kayıtları dinleyebilir ve saklayabilirsiniz.
Diğer kullanım alanı ise sizin olmadığınız bir anda arkanızdan konuşulanları açığa çıkarmak içinde kullanımıdır. 40 metrekareye kadar olan bir mekanda yapılan konuşmaları kayıt edebilen bu cihaz, size en kaliteli sesi dinletir ve detayları daha ön plana çıkarır.
Usb girişinden şarz olan bu cihazı direk elektrik verildiğinde dahi günlerce gizli ses kayıt edebilirsiniz. Bebek sahibi olan anneler, hasta yakınlarını refakatcilere emanet edenler, çoklu ortaklı işyerleri gibi kullanıcılara hitap eden bu gizli ses kayıt cihazı, birçok üstü kapalı olayı ve kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmaya yarayan üstün özellikli bir cihazdır

mvc