Telefon:
Telefon : +90 212 511 03 31

GÜÇLÜ İZLEME ARACI : TELEFON DİNLEME

19.06.2015 15:24:00

GÜÇLÜ İZLEME ARACI : TELEFON DİNLEME

Birçoğumuz eşimizin, sevgilimizin, çocuğumuzun nerde olduğunu ne konuştuğunu merak eder dururuz. Kimi zamanda ne yaptığını izlemek isteriz. Yâda elemanları olan bir şirkete sahipsek güvenilir bir elemana ihtiyaç duyarız ve bu elemana güvenmeye ihtiyacımız olacaktır. İşte tam bu nokta da Casus telefon dinleme yazılım ve cihazları imdadımıza koşuyor.

                Casus telefon dinleme yazılım ve programları, cihazları ile yapılabileceklerinizin sınırı yoktur. Her geçen gün gelişen teknoloji ile yeni bir özellik keşfedilmektedir. Bir kere hedef telefona ilgili programı kurduktan sonra ikinci bir defa aynı telefona dokunmanıza gerek kalmayacaktır. Program uzaktan yönetim aracıyla sms ve mms takibi, gelen giden çağrılar, telefonda var olan uygulamalar, rehberde var olan kişilere kolaylıkla ve hızlıca erişim sağlayabileceksiniz. Ayrıca bu tür yazılımların en önemli özelliklerden biri de konum bilgisidir. Takip etmek istediğiniz kişinin telefonu ile nerde olduğunu an ve an öğrenebileceksiniz. Bunun yanı sıra telefon dinleme özelliği ile ortamda konuşulanları rahat bir şekilde duyabileceksiniz. Karşı tarafa bir arama geldiğinde anında sizde bildirim alabileceksiniz. Başka bir özelliği takibe aldığınız kişinin telefondan girmiş olduğu internet sayfaları da denetiminiz altında olacak olmasıdır.

                Casus telefon dinleme yazılım ve programlarını geliştirip satan firmalar listelendiğinde ilk sıralarda yer alacak olan adreslerden ilki www.ortam-dinleme.org dur. Firmanın 9 yıllık geçmişi tecrübesi sayesinde en doğru tercihi yapmış olmanızın yanı sıra isterseniz İstanbul merkezli ofise randevulu bir şekilde gelerek cihazları deneyip içinizde en ufak şüpheye yer bırakmaksızın alabilme şansına sahip olabilirsiniz. Cihazların satışı ve satışından sonra en iyi destek ve ilgiyi verecek olan firma canlı destek hizmeti ile müşteri memnuniyetini ikiye katlıyor. Güvenilir bir alışveriş ortamı sağlayan firma aynı zamanda en uygun fiyatları sunmaya devam edecektir.


casus telefon , telefon takip programı , gizli dinleme program


mvc