Telefon:
Telefon : +90 212 511 03 31

Hakkımızda

Sektöründe 9. yılını tamamlamış olan firmamız müşterlerimizin güvenlik amaclı dinleme cihazları ve gizli ses kayıt cihazları satışı yapmaktadır. İstanbul merkezli ofisimizde istenirse randevu ile gelebilir ve ürünleri test ederek ve görerek alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan AR-GE bölümünde müşterilerinin isteği üzerine ortam dinleme cihazları üretmektedir
 

2006 yılından beri hizmet veren ortam-dinleme.org dinleme cihazları ve gizli kamera sektöründe  en kaliteli hizmeti ve hızlı hizmeti sunmaktadır. vizyonumuz, üstün teknolojiye sahip cihazlar üretip bu ürünleri müşterilerimiz ile paylaşmaktır.

Müşteri memnuniyeti ile orantılı, kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için konusunda uzman personelimiz telefonların ucunda sizleri beklemektedir. Ortam-dinleme.org sitesini diğer sitelerden ayıran özelliğin başında kurumsal çalışmasıdır. Verilen siparişleri en hızlı biçimde anlaşmalı olduğu kargo firmaları tarafından hızlı ve güvenli şekilde göbderirken, paket gizliliğine büyük ölçüde önem verir. Siparişinizi kargo çalışanı dahil 3. şahısların bilmesine müsembaha etmez. 
Siparişleriniz başarılı şekilde ulaştığında bilgilerinizi otomatik olarak silerek güvenliğinizi en üst seviyede tutar.

Ortam-dinleme.org sitesindeki ürünler hayatınızı kolaylaştıracak güvenliğinizi sağlayacak ürünlerin satışını yapmaktadır. sitemizde bulunan dinleme cihazları ve ses kayıt cihazlarını en uygun fiyatlar ile almayı taahhüt etmektedir.

mvc