Telefon:
Telefon : +90 212 511 03 31

Ses dinleme cihazları ile artan güvenlik

17.06.2015 12:38:00

SES DİNLEME CİHAZLARIYLA ARTAN GÜVENİRLİK

Ses dinleme cihazı karşıdaki bireyler tarafından anlaşılmayacak ebatta olup, üzerlerinde mikrofonu bulunan elektronik cihaz olarak nitelendirilmektedir. Belirlenen ortama bırakıldığı anda seslerin gizli bir şekilde kayıt altına alınmasını sağlamaktadır.

Gelişen teknolojiye eş değer bir hızda değişime uğrayarak farklı modelleri tasarım niteliği altında sunan ses dinleme cihazı, iş ve ev ortamlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Radyo frekansı kullanarak belli bir frekans üzerinden yayın yapan RF dinleme cihazları alıcısına ortam seslerini kablosuz olarak ulaştırmaktadır. Bir başka ses dinleme alternatifi GSM dinleme cihazları olup, kart desteği ile çalışmaktadır. Cihazın içerisine yerleştirilen sim kart, arandığı takdirde sesleri anında karşı tarafa sunmaktadır. Kapalı devre ses kayıt cihazları tespit edilmesi imkânsız olacak bir ebatta üretildikleri için kamuflaj özelliği en fazla olan cihazlardır. Lazerli dinleme cihazları sistemi ise, belirli bir mesafeden ortama lazer ışını ileterek seslerin titreşimle ulaşım sağlayarak dinlenilmesini sağlamaktadır. Kapalı devre mikrofon sistemi özelliğine sahip olan ses dinleme cihazları kablolu bir düzenekle çalışarak, kayıt düzeneğine bağlanma şekliyle çalışan bir sistemdir. Günümüzde bu ayrı nitelikteki sistemler modern tasarımla buluşturularak masa saati, duvar saati, kişilerin elde edebileceği bireysel kayıtlar için kol saati, kalem, düğme gibi alternatifleri oluşturularak sunulmaktadır. Ev ve iş ortamlarında rahatlıkla kullanma özelliğine sahip olan ses dinleme cihazları güvenliğin ön plana taşınmasını sağlayarak akılda kalan sorularında cevap bulmasını sağlamaktadır.

Ses dinleme cihazları çeşit ve modellerini ayrıntılı özellikleriyle ele alıp kusursuz bir hizmeti mükemmel olma çizgisine taşıyan ortam-dinleme.org firması, her ihtiyacın cevap bulması ve sorunların kusursuz bir cihazla çözüm bulması adına, uygun fiyat olanaklarını da sunarak memnuniyetin her anlamda elde edilerek hizmet alınmasını sağlamaktadır. 


dinleme cihazları , gizli ses dinleme


mvc