Telefon:
Telefon : +90 212 511 03 31

Ortam Dinleme Cihazlari

25.01.2021 22:27:00

Telefon ortam dinleme günümüzde sıkça duyduğumuz kavramlardan biridir. Yaşanılan her hangi bir durum nedeniyle gerekliliği hissedilerek çözüm bulma noktasında devreye girerek sizlere yardımcı olur. Bu dinleme olayı elde edebilmeniz için günümüz teknolojisi değerlendirilecek karşı tarafın ruhu duymadan rahatlıkla bir dinleme gerçekleştirerek her konuşmayı rahatlıkla duymanızı sağlamaktadır. öncelikle yazılım kurulu bir telefon elde ederek kullanıcının telefonunu hedef alan numarayı arayarak uzak bir mesafede olsanız dahi konuşulanları dinleme imkanına sahip bir ortamı sizlere sunmaktadır.
 
Telefon ortam dinleme dinlemek istediğiniz kişiyin telefonunu hedef konumuna alarak görüşme gerçekleştirdiği anda tüm konuşulan sesleri sizin sisteminize yükleyerek yaklaşık olarak bir 3 saniye içerisinde sizlere sinyal gönderimi yaprak bir bilgi mesajı vermektedir. Alınan bu mesaj sonrasında dinlemek istediğiniz cihazın içerisnde yer alan hattı arama işlemine tabi tutarak yapılan ikili görüşmeye sizleri dahil konuma almakatdır. Bu aşamada konuşmayı gerçekleştiren karşılıklı kişiler durumu anlayamaz.
Telefon ortam dinleme geniş bir kapsamda teknolojinin sizlere sunduğu bu imkân daha geniş bir şekilde yararlanabilmeniz adına konuşmaları dinleme özelliğinin dışında yeni özellikleri katarak gelen ya da giden SMS’leri bir kopya niteliğinde var olan mail adresine yönlendirerek öğrenilmesi gereken her bilgiyi anında elde etmenizi sağlamaktadır. Ayrıca karşı tarafın farklı kart kullanım girişiminde dahi sizlere anında bilgi verir ve çalışmaya devam eder.

 


Ortam Dinleme Cihazlari


mvc