Telefon:
Telefon : +90 212 511 03 31

Dinleme cihazları ile gizli şey kalmayacak

17.06.2015 12:25:00

DİNLEME CİHAZLARI İLE GİZLİ KALAN HER SES KAYIT ALTINA ALINABİLMEKTEDİR

Dinleme cihazı, böcek şeklinde karşımıza çıkabildiği gibi, Gps takip ve dinleme ile ses sensörlü ya da güçlendirilmiş ses kayıt şeklinde de çıkabilmektedir. Ortam izleme ve dinleme amaçlı mekânda bulunan bireylerden habersiz gizili bir noktaya konumlanmış olup, havadan yayın yapan tüm kablolu ve kablosuz aynı zamanda görüntü ve ses aktarımı gerçekleştiren casusu sistemler ortak olarak bu sisteme amaca yönelik olarak hizmet vermektedir.

Profesyonel düzenekler olup, hatasız yerleştirme sonucunda elde edilmek istenilen amaca yönelik tercih edilen dinleme cihazı, her bilginin ulaşımına olanak sağlamaktadır. Özellikle ofis ortamlarında iş seyahati ya da herhangi bir nedenden dolayı kurumdan uzak kalma durumlarında, kontrolün elden bırakılmaması adına tercih edilmektedir. Gelişen teknolojiyle cihazlar farklı modern tasarımlara bürünerek ev ortamlarını da aynı hizmeti rahatlıkla sunmaktadır. Çalışan bir toplum olmanın sunduğu sıkıntılardan bir olan, emanet edilen çocukların bakımını sağlayan bakıcılarda bu imkânla kontrol edilebilmektedir. Bunun dışında her olanağın bireyle sonuç ve çözüm sunması adına kişiye özel kullanım özelliğine sahip, ebadı oldukça küçük fakat işlevselliği büyük çalışmalarda sunulmaktadır. Gizleme sorununu ortadan kaldıran sitemler sayesinde dinleme cihazları, bir masa saatine gizlenebildikleri gibi, kol saatine de gizlenebilmektedir. Böcek kullanımında mesafeden bağımsız yayınlar kapalı devre ya da gerçek zamanlı kayıtların izlenmesini ve dinlenmesini rahatlıkla sağlayabilmektedir. Kablosuz olarak kullanılan ve popüler olarak kolaylığı nedeniyle tercih edilen cihazlar uzun ömürlü bir batarya sahip olup, batarya sona erene kadar işlem yapabilmektedir.

Amacınıza yönelik elde etmek istediğiniz dinleme cihazı çeşitlerini bir arada bulunduran ortam-dinleme.org sitesinden rahatlıkla elde edebilir ve sorunsuz bir hizmetle her gizli kalmış sorunuza çözüm bulabilirsiniz.


dinleme cihazı , ses kayıt cihazı , ortam dinleme


mvc