Telefon:
Telefon : +90 212 511 03 31

Asla Vazgeçmem Dizisi Dinleme Cihazı

31.03.2016 23:37:00

Son zamanların en popüler dizilerinin başında gelen Asla Vazgeçmem dizisi yine izleyenleri ekran başına bağladı. Bu son bölümde birçok izleyicinin dikkatini çeken bir konu ise yiğitin işyerinde bulunan böcek. Yani dinleme cihazı, dizide en son teknoloji dinleme cihazı diye lanse edilen bu dinleme cihazı böcek gerçekden bu kadar etkilimi., bu kadar küçük bir alet nasıl olurda koskoca bir işyerini uzaktan dinlemeye imkan verir diye birçok dizi sever tarafından sorulmuştur. Bu sorunun cevabı aslında dinleme konusda haklılar ama bukadar küçük bir dinleme cihazı ile işyerini veya evin her yerini dinleme neredeyse imkansız gibi birşey.
Asla Vazgeçmem dizisinde bulunan bu dinleme cihazı çok küçük ebatta olmaka beraber, birazda bilimkurgu denilebilir. Çünkü teknoloji nekadar ilerlerse ilerlesin hala bu batarya olayına bir çözüm bulamadık. Bilim adamları nekadar çok çalışma yapsalarda en yeni çıkan model bile birkaç saat fark atıyor diğer bataryaya, onun için dizide bulunan dinleme cihazı böcekde neredeyse batarya yok minik dinleme cihazı boyutlarında buda bu teknolojide ancak yarım saat dinleme imkanı verir, yada 1 saat onun haricinde daha fazla ortam dinleme imkanı vermez.

Bugünün şartlarında en uzun dinleme cihazı ya şarz sorunu olmayan dinleme cihazı, yada büyük bir pile sahip dinleme cihazı olması lazımdır. Onun haricinde küçük bir dinleme cihazı ile koskoca bir binayı dinleme gibi bir durum şuanlık yoktur.


asla vazgeçmem , dinleme cihazi , ortam dinleme , en küçük dinleme , dinleme , dizi


mvc