Telefon:
Telefon : +90 212 511 03 31

Araç içini dinleme imkanı

26.06.2015 13:12:00

Birçok işyeri araçlarını takip etmek ister. Çalışan personel nereye gidiyor, kiminle görüşüyor, plan dışı bir güzergaha giriyormu. Bu soruların cevapları işletme için büyük önem arz eder. Bazen sadece konum takibi işlerini görmez ve araç içinde ne konuşuluyor bunuda bilmek ister, araç dinleme cihazı burada devreye girer ve sizin gönderdiğiniz personel müşteri ile ne konuşuyor bilmek en doğal hakkınızdır.
araç içi dinleme cihazını genelde çok ortaklı şirketler, filo çalıştıran, pazarlama departmanı, emlakcı, araç kiralama gibi firmaların çok tercih ettiği bir üründür. Büyük operatörlerin yüksek fiyatlar çektiği araç dinleme cihazları, artık herkesin kullanacağı derecede düşmüştür.
kullanımı ve kurulumu son derece basit olan dinleme cihazı sim kart vasıtası ile çalışır. dinleme yapmak istediğiniz araca bağlı olan sim karta ait numarayı çevirmeniz yeterli.çihaz üzerinde bulunan siyah ve kırmızı kabloları aracınız 12v veren kablolarına renkleri uyacak şekilde takmanız kafi, sonrasında aracınızı 7/24 istediğiniz zaman dinleyebilir, güvenliğinizi en üst seviyeye getirebilirsiniz


araç içi dinleme cihazi , dinleme cihazı


mvc